Inne

Rodzinna rywalizacja UKS Dwójka Świętochłowice!

W sobotę boisko świętochłowickiej Szkoły Podstawowej nr 2 stało się areną klubowych zmagań zawodników UKS Dwójka Świętochłowice. Po raz pierwszy w historii Klubu zorganizowano rodzinny turniej „dwójek”.

Dwójka

Do rywalizacji przystąpiło aż 15 rodzinnych teamów, wspieranych przez licznych kibiców: babcie, dziadków i młodsze rodzeństwo. Po ponad trzygodzinnych zmaganiach wyłoniono najlepszych, którymi okazali się Kajetan i Wojciech Kowalczykowie. Na drugiej pozycji uplasowali się Bartłomiej Goły z siostrą Edytą. Trzeci stopień podium należał do Wiktora Lorenca, grającego z tatą Szymonem, a tuż za podium znalazła się Nadia Kerlin z tatą Adrianem.

Fajna inicjatywa, mam nadzieję, że będzie kontynuowana, dobrze jest się poruszać i porywalizować w świetnym towarzystwie – komentował po turnieju pan Adrian Kerlin.

Wszyscy graliśmy dziś bardzo dobrze, pogoda nam dopisała, cały turniej był bardzo dobrze zorganizowany – dodał Kajetan Kowalczyk.

Miło było zobaczyć dużo radości na twarzach dzieci i rodziców, cieszy mnie dobra frekwencja – mówił po turnieju Prezes UKS Dwójka Świętochłowice, Marek Reich. – Wszyscy pokazali, że potrafią się dobrze bawić grając w siatkówkę, a takie sportowo-rekeracyjne inicjatywy są strzałem w dziesiątkę – podsumował.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wielkie podziękowania dla sędziów, którymi byli uczniowie klasy piątej sportowej. Z pewnością za rok spotkamy się na kolejnym, rodzinnym turnieju! Wszystkim zawodnikom UKS Dwójka Świętochłowice, ich rodzicom i kibicom życzymy udanego, letniego wypoczynku! Do zobaczenia w nowym sezonie!