Miasto

Świąteczne Świętochłowice kolejny raz przyciągają tłumy!

Za nami pierwsze dni jarmarku w ramach wydarzenia Świąteczne Świętochłowice 2021. Do niedzieli 19 grudnia na wszystkich odwiedzających świętochłowicką „Skałkę” czekają stragany ze świątecznymi smakołykami i oryginalnymi pomysłami na prezenty dla najbliższych, a także warsztaty dla najmłodszych i występy artystyczne. Gwiazdą ostatniego dnia jarmarku będzie zespół Tulia.

Świąteczne Świętochłowice 2021

Na mieszkańców Świętochłowic i okolicznych miast codziennie od 14.00 do 19.00 czeka kilkanaście drewnianych domków, w których nie brakuje świątecznych smakołyków – chałwy, oscypków, chleba ze smalcem, konfitur, grzańców, ciast, czy pierników. Lokalni wystawcy przygotowali również ozdoby świąteczne, biżuterię, stroiki, wianki, świecidełka oraz inne przedmioty, które z pewnością sprawdzą się jako świąteczne prezenty dla najbliższych. W ramach jarmarku najmłodsi uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach kreatywnych oraz posłuchać występów zespołów muzycznych grających na żywo ze sceny.

Program jarmarku dostępny na stronie: https://swietochlowice.pl/wiadomosci/jarmark-bozonarodzeniowy-swiateczne-swietochlowice-rusza-10-grudnia/