Miasto

Nabór do projektu “Wiele kwalifikacji – pewna praca”

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Świętochłowicach prowadzi nabór na szkolenia w ramach projektu "Wiele kwalifikacji-pewna praca". Pomogą one podnieść kwalifikacje z zaskresu znajomości języków obcych i obsługi komputera.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Świętochłowicach prowadzi nabór na szkolenia w ramach projektu “Wiele kwalifikacji-pewna praca”.

Uczestnicy szkoleń i kursów będą mogli podnieść swoje kwalifikacje, które mogą ułatwić znalezienie lepszego zatrudnienia, awans lub zapewnić lepsze zarobki. Zajęcia prowadzone będą w ramach dwóch obszarów: nauki języków obcych (angielski, niemiecki, francuski) lub podwyższenia kwalifikacji cyfrowych, czyli tych związanych z komputerami, technologiami informacyjnymi i programowaniem (obsługa komputera i internetu – różne poziomy, administrowanie siecią komputerową, programowanie w technologii Microsoft np. projektowanie aplikacji webowych).

Do projektu mogą zgłaszać się mieszkańcy Świętochłowic powyżej 25 roku życia, pracujący, uczestniczący z własnej inicjatywy w szkoleniach i kursach.

Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych i potrwają do wyczerpania miejsc. Więcej szczegółów na plakacie.