Miasto

Młodzi sportowcy nagrodzeni

Speedrowerowcy ze Śląska Świętochłowice oraz akrobatka sportowa Katarzyna Łoszek zostali nagrodzeni 26 listopada przez Prezydenta Miasta Daniela Begera. Sport to zdrowie, pasja i niezwykłe osiągnięcia, które trzeba nagradzać. Gratulujemy!

Prezydent pozuje do zdjęcia ze sportowcami i rowerem

Śląsk Świętochłowice to Mistrz Polski w speedrowerze. Puchar zawodnicy zdobyli 11 października w finale Drużynowych Mistrzostw Polski w speedrowerze, który odbył się na świętochłowickim torze.

Prezydent Świętochłowic pogratulował zawodnikom, wręczył im pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Speedrowerzyści w rewanżu zaprosili Daniela Begera na swoje treningi i turnieje. Zaproszenie zostało przyjęte.