Miasto

Konsultacje online w sprawie Strategii Rozwoju Świętochłowic do 2030 roku

Miasto Świętochłowice rozpoczyna intensywne prace nad przygotowaniem nowej Strategii Rozwoju Świętochłowic do 2030 roku. Pierwszym krokiem są konsultacje społeczne umożliwiające wyrażenie opinii o mieście i jego dalszym rozwoju. Z uwagi na panujący stan pandemii koronowirusa wywołującego chorobę COVID-19, konsultacje te zostaną przeprowadzone zdalnie – w formie ankiety elektronicznej.

komunikat urząd miejski

Zależy nam na uzyskaniu opinii jak największej liczby mieszkańców Miasta. W tym celu przygotowana została ankieta w wersji elektronicznej, którą można wypełnić mając do dyspozycji komputer z dostępem do Internetu. Ankieta przeznaczona dla mieszkańców Świętochłowic znajduje się pod poniższym linkiem:

Ankieta dla mieszkańców Świętochłowic

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Świętochłowic o wypełnienie badania ankietowego. Ankieta jest anonimowa, krótka, przejrzysta, nie wymaga znacznego nakładu czasu, ani umiejętności informatycznych. Najważniejsze, aby po jej wypełnieniu kliknąć przycisk „wyślij”.

Bardzo prosimy o przeprowadzenie badania ankietowego on-line do dnia 31 października br.

Każdy głos i opinia są dla nas ważne.

Jednocześnie zachęcamy świętochłowickich przedsiębiorców oraz młodych mieszkańców miasta do wypełniania specjalnie dla nich przeznaczonych ankiet

Ankieta przeznaczona dla młodych mieszkańców miasta znajduje się pod poniższym linkiem:

Ankieta dla młodych mieszkańców Świętochłowic

Ankieta przeznaczona dla świętochłowickich przedsiębiorców znajduje się pod poniższym linkiem:

Ankieta dla przedsiębiorców ze Świętochłowic