Inne

Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej – trwa rekrutacja

W całej Polsce trwa kampania Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiają przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie W najbliższą środę 15 lipca mobilny punkt rekrutacyjny będzie w Świętochłowicach - Ośrodek Sportu i Rekreacji "SKAŁKA" Aleja Parkowa (na parkingu przy wejściu na basen)  - od godz. 9.00 do godz. 12.00.

W całej Polsce trwa kampania Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiają przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie W najbliższą środę 15 lipca mobilny punkt rekrutacyjny będzie w Świętochłowicach – Ośrodek Sportu i Rekreacji “SKAŁKA” Aleja Parkowa (na parkingu przy wejściu na basen)  – od godz. 9.00 do godz. 12.00.

W kampanii ,,Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” Wojskową Komendę Uzupełnień w Chorzowie wspierać będą: 5 Tarnogórski Pułk Chemiczny, 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej oraz podchorążowie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska promocyjnego. Uzyskają Państwo kompleksowe informacje dotyczące. ochotniczych form służby wojskowej. Przedstawiciele WKU wyjaśnią w jaki sposób można rozpocząć służbę wojskową i związać swoją przyszłość z Wojskiem Polskim oraz jak wyglądają studia w wojskowych uczelniach wyższych. Zapraszamy.

Wszystkie osoby, którym nie udało się dotrzeć na spotkania, a chciałyby uzyskać informacje dotyczące służby wojskowej zapraszamy do siedziby WKU w Chorzowie, bądź zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chorzowie
ul. 75-tego Pułku Piechoty 3,
nr tel. 261 124 55

Źródło: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chorzowie