Inne

UKS TAEKWON-DO Świętochłowice kolejny raz z medalami!

W dniach 8 – 10 października w miejscowości Nowa Ruda – Słupiec odbyły się zawody w Taekwon-do ITF. Puchar Polski Juniorów i Seniorów zgromadził na starcie 40 Klubów i ponad 400 zawodników z całej Polski. Klub UKS TAEKWON-DO Świętochłowice reprezentowało 6 osób w konkurencji walk, układów formalnych, technik specjalnych i walk drużynowych aranżowanych. Juniorzy młodsi (14-16 lat) spisali się rewelacyjnie biorąc pod uwagę, że wystartowali z juniorami (17-18 lat).

UKS TAEKWON-DO Świętochłowice kolejny raz z medalami!

W walkach drużynowych aranżowanych, Weronika Kwapisiewicz oraz Paweł Książek wywalczyli srebrne medale zostając Wicemistrzami Pucharu Polski, a w walkach – 75 kg brązowy medal wywalczył Kacper Suślik.

Nie ma zawodów z których klub UKS TAEKWON-DO Świętochłowice nie przywiózł medali. Jeśli chcesz zostać mistrzem – przyjdź na trening i zostań częścią drużyny.

Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Sudecka 5) w poniedziałki o godz. 17.00 dla dzieci od 3 do 6 lat, a dla chętnych w wieku 7-20 lat we wtorki, środy, czwartki, piątki o godz. 16.45 oraz soboty i niedziele o godz. 11.00.