Inne

Uczniowie, nauczyciele i rodzice na starcie!

Sobotnie przedpołudnie upłynęło aktywnie dla uczniów, nauczycieli i rodziców ze świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2. Wzięli oni udział w biegowej Sztafecie Pokoleń, organizowanej przez katowicką AWF.

Sobotnie przedpołudnie upłynęło aktywnie dla uczniów, nauczycieli i rodziców ze świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2. Wzięli oni udział w biegowej Sztafecie Pokoleń, organizowanej przez katowicką AWF, w ramach Katowickiego Festiwalu Biegowego.

Rywalizacja była niezwykle zacięta, każdy z zawodników dał z siebie wszystko. Najszybsi spośród wszystkich startujących szkół okazali się biegacze ze Szkoły Podstawowej nr 2, tuż za nimi na mecie zameldowali się reprezentanci Gimnazjum nr 1 oraz biegacze z „Kochana”. Tym samym świętochłowiccy biegacze triumfowali w swoich kategoriach. Każdy z biegających otrzymał pamiątkowy medal, a dla szkoły bon na zakup sprzętu sportowego.

To bardzo fajna inicjatywa i okazja do integracji środowiska szkolnego, dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i dołączyli do sztafety – podkreśla dyrektor SP 2, pan Marek Reich.