Inne

Siatkarze UKS Dwójka kończą sezon!

W miniony weekend zawodnicy świętochłowickiego klubu UKS Dwójka rozegrali ostatnią rundę w lidze minisiatkówki Kinder+Sport. Na parkiecie zaprezentowały się dziewczęta w kategorii „dwójek”, a tydzień wcześniej rywalizację zakończyli chłopcy oraz dziewczęta w kategorii „trójek”. Dla UKS Dwójka Świętochłowice to historyczny, bo pierwszy sezon rozgrywek.

Siatkarze UKS Dwójka kończą sezon!

Na ligowych parkietach wystąpiło ponad czterdziestu młodych siatkarzy, a barwy klubu reprezentowało osiem zespołów, w najmłodszych kategoriach, „dwójek” i „trójek”.

– To był bardzo dobry sezon, naszym założeniem było zdobycie doświadczenia, i to nam się udało – mówi prezes UKS Dwójka Świętochłowice, Marek Reich. – Nie brakowało zwycięstw, były też słabsze chwile, ale taki jest sport. Warto podkreślić świetną współpracę z rodzicami, którzy zapewniali transport na wszystkie turnieje oraz gorący doping, za co im serdecznie dziękujemy.

Najważniejsze jest duże zadowolenie i radość z gry naszych młodych zawodników, którzy z turnieju na turniej rozwijali się i prezentowali coraz wyższy poziom. Teraz czas na sportowy odpoczynek, a do pracy zawodnicy powrócą już pod koniec wakacji, podczas obozu letniego nad Bałtykiem.