Inne

Festyn Rodzinny w ZSP

Piątkowe popołudnie, 20 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świętochłowicach przebiegło w radosnej i rodzinnej atmosferze. Placówka po raz kolejny zorganizowała Festyn Rodzinny. Wśród zieleni i przy muzyce można było obejrzeć występy dzieci, wziąć udział w warsztatach tanecznych, zostać pomalowanym przez nauczycielki przedszkola, jak również napić się kawy, zjeść pyszne ciasto, chrupiącą kiełbaskę z grilla lub żurek.

Festyn Rodzinny w ZSP

Największą atrakcją imprezy były konkursy przeznaczone dla przybyłych rodzin. Każde dziecko otrzymywało karnet i wraz ze swoimi najbliższymi brało udział w licznych zmaganiach, typu: wyścigi w workach, rzut beretem, zaplatanie warkocza, przeciąganie liny. Uczestnik za udział w danej konkurencji otrzymywał pieczątkę. Po zebranie kompletu pieczątek, wrzucał karteczkę do urny, by pod koniec festynu wziąć udział w losowaniu ciekawych nagród, których było bez liku.

Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli władz Świętochłowic – Prezydenta Daniela Begera, Wiceprezydenta Sławomira Pośpiecha oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Zbigniew Nowaka.