Miasto

II Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Świętochłowice

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią do Świętochłowic wraca charytatywny Bal Prezydencki. Zachęcamy do udziału w tym specjalnym wydarzeniu.

To jedyna okazja, by przeżyć wyjątkową noc w iście karnawałowym stylu, dobrym towarzystwie, a do tego włączyć się w pomoc najbardziej potrzebującym.

Dochód z balu przeznaczony zostanie na Hospicjum Cordis, które w ramach domowego hospicjum troszczy się również o świętochłowiczan wymagających opieki paliatywnej.

Bal odbędzie się 4 lutego (sobota) o godzinie 19.00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). Na gości czekać będzie poczęstunek w postaci ciepłych posiłków, zimnej płyty z napojami, oraz słodkiego bufetu. W programie zaplanowano także liczne aukcje charytatywne z ciekawymi przedmiotami oferowanymi przez darczyńców. Wśród atrakcji zobaczymy m.in. pokaz tańca brzucha, laserowe show oraz wiele innych. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Balcar – wokalista zespołu Dżem, muzyk, kompozytor, aktor.

Bilety w cenie 225 zł/os. dostępne są w CKŚ Świętochłowice. Wejściówki zakupić można osobiście lub dokonać telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu 500 017 369.