Biznes

Nowy kurs Akademii PARP: „Jak rozwinąć własną firmę?”

Podstawowym dążeniem każdego przedsiębiorcy – nieważne czy początkującego, czy już doświadczonego – jest zapewnienie stałego rozwoju własnej firmy. Referat Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach zaprasza do realizacji najnowszego kursu Akademii PARP - „Jak rozwinąć własną firmę?”

nowy kurs akademii parp

Każdy prawidłowo funkcjonujący rynek musi mieć rozwinięty sektor mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Taka różnorodność umacnia gospodarkę i wpływa na jej dynamiczny rozwój poprzez wzrost konkurencyjności oraz szerszą i bardziej różnorodną ofertę dla klienta. Sektor MŚP w największym stopniu odpowiada też za tworzenie nowych miejsc pracy.

Mali przedsiębiorcy, pomimo tego, że skupiają się na stosunkowo wąskim obszarze działalności, mogą przyczynić się do dynamicznego rozwoju konkretnej dziedziny życia, na przykład wypracowując rozwiązania często pomijane przez duże firmy w procesie masowej produkcji. Dlatego też to właśnie mikro-, mali i średni przedsiębiorcy są niejednokrotnie twórcami nowych i innowacyjnych produktów.

Więcej informacji na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/74876:nowy-kurs-akademii-parp-jak-rozwinac-wlasna-firme