Biznes

Nie musisz być Einsteinem, by tworzyć innowacje

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wystartowało z nową kampanią informacyjną, dotyczącą innowacji. Przez cały marzec tematyka ta będzie obecna w telewizji, radio, prasie i na portalach internetowych, ogólnopolskich i branżowych. Wszystko po to, by rozwiać mity związane z innowacjami i zachęcić przedsiębiorców do sięgania po unijne wsparcie na ten cel.

nie musisz być einsteinem aby tworzyć innowacje

Nie musisz być Einsteinem, by tworzyć innowacje. Nie musisz być Einsteinem, by je sfinansować. A już na pewno nie musisz być Einsteinem, by zdobyć potrzebne informacje. Wszystko, co musisz wiedzieć o innowacjach „na start” i ich finansowaniu ich znajdziesz na stronie www.DotacjeNaInnowacje.gov.pl.

Nawet drobna zmiana może być innowacją. Ulepsz swoją firmę, produkt lub usługę. Sięgnij po pieniądze z Funduszy Europejskich i budżetu państwa. „Żeby wprowadzać innowacje, trzeba mieć własny dział badań…”. „Nie mamy dużego budżetu na taką działalność…”. „Innowacje są dobre dla firm IT, a my jesteśmy rodzinnym biznesem…”. Wokół innowacji narosło wiele mitów. Stąd właśnie wziął się pomysł na ogólnopolską kampanię informacyjną. Czas by je rozwiać!