Załadunek

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie odbyło się.

Dni otwarte I LO

kategoria :
Data:
8 maja 2021

Czas:
12:00 - 14:00

Miejsce:
Online

Organizator:
I LO im. J. Kochanowskiego w Świętochłowicach

Opis

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach zaprasza na dni otwarte! Zbliża się czas, w którym absolwenci szkół podstawowych będą musieli zdecydować, gdzie kontynuować naukę. Świętochłowicki Kochan to bardzo dobry wybór! Tegoroczna oferta edukacyjna jest niezwykle interesująca.

Planowane jest uruchomienie następujących klas: dwujęzycznej, politechniczno-lingwistycznej, psychologiczno-pedagogicznej, sportowej o specjalności piłka siatkowa oraz ogólnej. Kochan to także tradycyjne, górskie rajdy szkolne, wycieczki do europejskich stolic i ciekawych zakątków Polski, wymiana uczniowska z Holandią, dni tematyczne, spływy kajakowe, narciarskie obozy zimowe… Atrakcje, jakie czekają na Was w naszym Liceum, można by wymieniać jeszcze długo, ale może lepiej przyjść i przekonać się samemu, przed rozpoczęciem nauki w murach Kochana?

W trakcie dni otwartych o naszej ofercie opowiedzą wam nauczyciele i uczniowie. W sobotę, 8 maja, spotykamy się online, na szkolnym Facebooku, gdzie o godzinie 12:00 rozpocznie się transmisja na żywo.

W tradycyjnej formie będzie można porozmawiać z nauczycielami “Kochana” w przyszłym tygodniu:

  • wtorek, 11.05, godz. 17:00-19:00 – klasa sportowa,
  • środa, 12.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa psychologiczno – pedagogiczna,
  • czwartek, 13.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa dwujęzyczna,
  • piątek, 14.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa politechniczno – lingwistyczna.

Zapraszamy serdecznie!

Social facebook Social instagram Social youtube Social twitter