Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Zamknięta będzie ul. Żołnierska

Od poniedziałku, 22 maja zamknięta zostanie ul. Żołnierska, gdzie prace będzie prowadzić Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. 
 
Całkowicie wyłączony będzie z ruchu odcinek za skrzyżowaniem ul. Żołnierskiej z Polaka do ronda przy DTŚ. Na czas robót, które zaplanowano do piątku, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja dla ruchu kołowego. 
 
Objazdy: 
 
- dla pojazdów poruszających się ul. Żołnierską w kierunku  DTŚ objazd prowadzić będzie ulicami - Żołnierską, Polaka, Szpitalną, a dalej w Chorzowie ul. Gwarecką, Śląską, 75. Pułku Piechoty do Nomiarki;
 
- dla pojazdów jadących w kierunku Centrum, poruszających się ul. Żołnierską od Chorzowa i zjeżdżających z Drogowej Trasy Średnicowej, objazd poprowadzi ulicami: Żołnierską, DTŚ, następnie w Chorzowie ul.  Dąbrowskiego, Armii Krajowej i ponownie w Świętochłowicach ul. Katowicką;
 
- ostatnia trasa objazdowa wyznaczona została dla pojazdów jadących ul. Katowicką od strony Centrum w kierunku DTŚ i  przebiegać będzie ulicami: Katowicką w Świętochłowicach oraz w Chorzowie ul.  Armii Krajowej i Dąbrowskiego.