Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Złote i diamentowe gody

W Centrum Kultury Śląskiej Zgoda zostały uhonorowane małżeństwa z długoletnim stażem. Pary przeżyły wspólnie 50 i 60 lat. Dyplomy i medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył jubilatom prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski.

Jubilaci obchodzący 50. rocznicę ślubu (złote gody): Jadwiga i Stanisław Bartosiak, Elżbieta i Andrzej Bielaczek, Krystyna i Waldemar Borczyk, Krystyna i Józef Brysz, Krystyna i Piotr Feliks, Adelajda i Karol Gawlik, Maria i Walter Görlitz, Halina i Ryszard Grossmann, Maria i Stanisław Gut, Henryka i Roman Jęczmyk, Teresa i Herbert Kapała, Krystyna i Zygmunt Kardaś, Wiesława i Marian Kowalczyk, Rozalia i Marian Kraik, Janina i Kazimierz Libuda, Małgorzata i Rajnhard  Malich, Krystyna i Stefan Małek, Renata i Klemens Olszówka, Halina i Henryk Ossowscy, Wiesława i Wiesław Pałka, Halina i Jan Pawłowscy, Małgorzata i Walter Poloczek, Teresa i Jerzy Przytuła, Agnieszka i Józef Scheithauer, Teresa i Henryk Sobczak, Edeltrauda i Henryk Sobek, Elżbieta i Henryk Stolarz, Kornelia i Andrzej Szymczyk, Małgorzata i Henryk Walus, Daniela i Henryk Wojdyła, Krystyna i Henryk Wysoccy, Maria i Andrzej Zając.

Jubilaci obchodzący 60. rocznicę ślubu (diamentowe gody): Krystyna i Marian Bączek, Genowefa i Henryk Jurochnik, Jadwiga i Stefan Kosmala, Magdalena i Józef  Kubiak, Adelajda i Kazimierz Kuc, Hildegarda i Krzysztof Malgrab, Marianna i Wiktor Wikira.