Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Złote i diamentowe gody 2017

W Centrum Kultury Śląskiej Zgoda zostały uhonorowane małżeństwa z długoletnim stażem. Pary przeżyły wspólnie 50 i 60 lat. Dyplomy i medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył jubilatom prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski.

Jubileusz 60 lat, czyli diamentowych godów doczekali razem - Irena i Ryszard Galwas, Greta i Stanisław Golan, Gertruda i Reinhold Gwóźdź, Teresa i Benon Habraszka, Janina i Czesław Kiełtyka, Krystyna i Kazimierz Kluska, Małgorzata i Wincenty Kolender, Krystyna i Stanisław Makowscy, Joanna I Zdzisław Modliszewscy, Zofia i Kazimierz Szymańscy, Krystyna i Lucjan Wysoccy. 

Jubileusz 50 -lecia pożycia małżeńskiego obchodzili –Stefania i Ferdynand Antonczyk, Anna i Paweł Cofała, Krystiana i Ryszard Czakoń, Anna i Gerard Dragon, Sonia i Henryk Firla, Urszula i Henryk Gaszczyk, Irena i Jerzy Kalisz, Bronisława i Horst Labriga, Maria i Bernard Laśnia, Łucja i Józef Latko, Krystyna i Mieczysław Maluty, Małgorzata i Zygmunt Mateja, Małgorzata i Karol Mazur, Bogusława i Rudolf Mikołajowscy, Wanda i Joachim Muszkowscy, Urszula i Eugeniusz Nierada, Magdalena i Jerzy Niewiadomscy, Irena i Alfred Oślizło, Irena i Henryk Palka, Urszula i Jan Pokorscy, Agnieszka i Henryk Relich, Magdalena i Jan Rymut, Elżbieta i Henryk Siwczyk, Eleonora i Józef Ślusarek, Halina i Piotr Szołtysik, Krystyna i Krzysztof Szyma, Teresa i Alfred Szymońscy, Krystyna i Erwin Trefoń, Anna i Leon Walda.