Załadunek

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie odbyło się.

X Świętochłowicki Piknik NGO

kategoria :
Data:
5 września 2021

Czas:
14:00 - 18:00

Miejsce:
OSiR Skałka

Aleja Parkowa
Świętochłowice,
+ Google Map

Organizator:
Urząd Miejski w Świętochłowicach

Telefon:
32 349 18 00
Strona:
https://www.swietochlowice.pl/

Opis

Prezydent Miasta Świętochłowice zaprasza organizacje pozarządowe działające na obszarze miasta do udziału w „X Świętochłowickim Pikniku Organizacji Pozarządowych”, który odbędzie się 5 września 2021 r. w godz. 14.00 – 18.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” (teren dawnego parku linowego).

Celem tego przedsięwzięcia jest promocja działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Organizacje zainteresowane udziałem w pikniku proszone są o przekazanie do  Wydziału Rozwoju i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego formularza zgłoszeniowego w terminie do 20 sierpnia 2021 r. na adres mailowy: ngo@swietochlowice.pl  bądź pocztą na adres:  Urząd Miejski, Wydział Rozwoju i Polityki Społecznej ul. Katowicka 54, 41-600 Świętochłowice.

Biorąc pod uwagę wymogi bezpieczeństwa związane ze stanem epidemicznym, zwracamy uwagę na konieczność zastosowania środków ochrony osobistej. Również z tego powodu wewnątrz namiotu dopuszczalna jest obecność maksymalnie dwóch osób. Dostosowujemy się do aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i poinformujemy Państwa, jeśli pojawią się nowe wytyczne w zakresie ochrony osobistej.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału pod numerem tel. 32 34-91-845.

Social facebook Social instagram Social youtube Social twitter