Załadunek

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie odbyło się.

Śniadanie na trawie / Kalorie kontrolowane. Na sportowo

kategoria :
Data:
23 lipca 2022

Czas:
10:00 - 12:00

Miejsce:
OSiR Skałka

Aleja Parkowa
Świętochłowice,

Opis

Zapraszamy na wakacyjny cykl śniadań na trawie! Każde spotkanie to inna tematyka.

Wstęp wolny. Start: godz. 10.00. OSiR Skałka.

Co będzie działo się 23 lipca?

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęciach jogi na trawie prowadzonych przez instruktorkę. Prowadząca zaprasza każdego, kto ma ochotę poznać tę ciekawą formę ruchu. Prosimy o zabranie swojej maty. Jeżeli nie ma takiej możliwości, organizatorzy zapewnią własną. O godz. 10:00 szczególnie zaproszeni do ćwiczeń są dorośli i starsza młodzież, zaś o godz. 11.00 szczególnie mile widziane są dzieci z rodzicami i młodsza młodzież.

Grupa Taekwon-Do Świętochłowice zapewni prezentację tej sztuki walki, w tym specjalny pokaz dla pań. Klub zorganizuje także zajęcia taneczne dla dzieci.

Cały czas podczas śniadań zbierane są plastikowe nakrętki, które przeznaczone zostaną na rzecz świętochłowickich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Jako że na pierwszym śniadaniu uczestnicy tak się postarali i przynieśli o wiele więcej korków niż wymagano, teraz zwiększamy wyzwanie i chcemy zbierać po 30 nakrętek. – mówią organizatorki śniadań z Kancelarii Rady Miejskiej.

Przypomnijmy, że za przyniesiony pakiet nakrętek uczestnicy otrzymują darmowe śniadanie! Łącznie organizatorzy przygotują ok. 150 porcji pysznych propozycji śniadaniowych. Przygotowane zostaną takie smakołyki jak:

  • mini bułeczki z twarożkiem, rzodkiewką i szczypiorkiem;
  • granola z jogurtem i owocami;
  • jajko zapiekane w bułce z boczkiem i cebulką;
  • naleśniki.

To nie wszystko! Na spragnionych ruchu czekają zajęcia z instruktorem z “I love rolki”. Na warsztaty rolkarskie obowiązują zapisy – po 15 osób na każde półgodzinne zajęcia (o godz. 10.00, 10.30, 11.00 i 11.30). Zapisy pod numerem telefonu Kancelarii Rady Miejskiej – (32) 349 18 36 w godzinach pracy Urzędu.

Śniadanie na trawie odbywa się na terenie OSiR Skałka (teren nieopodal sceny) w sobotę, 23 lipca, w godz. 10.00-12.00. Przygotowane aktywności są zupełnie darmowe.

Social facebook Social instagram Social youtube Social twitter