Załadunek

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie odbyło się.

4 Śląskie Manewry ASG i 3 Rodzinny Piknik Militarny

kategoria :
Data:
3 września 2022

Czas:
09:00 - 16:30

Miejsce:
Dolina Lipinki

Ajska
Świętochłowice,
+ Google Map

Organizator:
KRS TKKF TYTAN Świętochłowice

Opis

Wszystkich fanów profesjonalnego manewrowania i nieprzewidzianych zwrotów akcji na najwyższym poziomie zapraszamy na 4 Śląskie Manewry ASG i 3 Rodzinny Piknik Militarny, które odbędą się w sobotę 3 września br. w świętochłowickiej Dolinie Lipinki (Ajska) od godz. 9.00 do godz. 16.30. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej TYTAN.

Jak zapewniają organizatorzy, w tym roku na uczestników czekać będzie jeszcze więcej atrakcji, niespodzianek i pysznego jedzenia. Manewry będą pełne profesjonalnego manewrowania, nieprzewidzianych zwrotów akcji na najwyższym poziomie, w jednym z najróżnorodniejszych krajobrazowo-przyrodniczych terenów w Polsce. Przy okazji będzie można się przekonać o urodzie i bogactwie śląskich strojów, które zostaną zaprezentowane w trakcie wydarzenia wraz z poczęstunkiem śląskim ciastem, a Muzeum Powstań Śląskich będzie miało swoje stanowisko namiotowe. Dla chętnych przewidziane zostało na stanowiskach pod namiotami imprezy współtowarzyszące z nagrodami –  Strzelnica, stanowisko rzutu granatem oraz Smakowite Polowe i Śląskie Dania: bigos, grochówka, krupniok, chleb z smalcem itd.

Tegoroczne manewry i piknik rodzinny zorganizowane zostały z okazji 100-lecia Przyłączenia Śląska do Polski pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. Cel charytatywny: Zbiórka Funduszy na Dom Dziecka i Fundację Rehabilitacji Służb Mundurowych i ich Rodzin.

Formularz zapisu na manewry: https://docs.google.com/forms/d/1jenPBhAja3QcipmjeG2qYRG1ubDzCXj4miKc4YkXuRo/edit?usp=sharing

manewry piknik rodzinny

Social facebook Social instagram Social youtube Social twitter