Miasto

WOŚP: Wylicytuj dzień z prezydentem, zestaw gadżetów lub przypinkę!

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji miasto Świętochłowice także włącza się w obchody, proponując na licytację nie lada niespodzianki!

WOŚP

Najciekawszą z nich jest licytacja dnia spędzonego z prezydentem. Prezydent Miasta Daniel Beger proponuje, aby towarzyszyć mu w obchodach święta miasta w czerwcu 2022 roku. To okazja, aby porozmawiać z włodarzem miasta o trudach tej misji, o pozytywach bycia prezydentem czy nawet o propozycjach działań czy pomysłach na miasto. Chętnych nie brakuje, co w związku ze szczytnym celem jest świetną wiadomością. Licytacja dnia z prezydentem dostępna jest TUTAJ.

Inną, ciekawą aukcją, jest zestaw gadżetów miejskich, wśród których znajdziemy grę planszową o Świętochłowicach, ceramiczny kubek, nerkę, worek na plecy, zestaw do wina i jeszcze więcej. Licytacja gadżetów dostępna jest TUTAJ.

Jest też coś dla kolekcjonerów lub osób, które chcą pokazać, skąd pochodzą, nosząc na piersi przypinkę z herbem miasta. Pin ze Świętochłowic to kolejna propozycja na aukcję WOŚP od Kancelarii Prezydenta Miasta Świętochłowice. Jak co roku cieszy się ona dużą popularnością. Licytacja przypinki dostępna jest TUTAJ.

Dla wielbicieli książek przygotowaliśmy także ciekawą aukcję, w której można wygrać aż 4 książki: „Świętochłowiccy Olimpijczycy 1924-2020”, „Świętochłowice na fotografii”, „Polska Samorządowa” oraz „Sztuka Górnego Śląska”. Licytacja książek dostępna jest TUTAJ.

Zachęcamy do włączenia się w akcję zbierania środków dla okulistyki dziecięcej wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.