Biznes

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Trwają zapisy na wydarzenia organizowane w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W imieniu Referatu Rozwoju Gospodarczego zapraszamy do udziału!

W dniach 16-22 listopada rozpoczyna się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest to międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, promocja edukacji w zakresie przedsiębiorczości i budowanie relacji między sektorem prywatnym, publicznym i pozarządowym.

Koordynatorem regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Jest już ponad 40 zaplanowanych wydarzeń, od informacji praktycznych dla początkujących przedsiębiorców, spotkań z przedstawicielami ZUS czy Powiatowych Urzędów Pracy, są również spotkania mentorskie, informacje o rozwijaniu działalności gospodarczej poprzez internacjonalizację czy wykorzystanie e-commerce do rozwoju działalności biznesowej. Wszystko oczywiście w formule on-line na ogólnodostępnych platformach komunikacyjnych.

Zaktualizowana lista wydarzeń znajduje się pod linkiem https://bit.ly/2HEvlYK