Miasto

Stypendia dla najlepszych uczniów rozdane!

We wtorkowe popołudnie Prezydent Miasta Świętochłowice wręczył 76 uczniom/absolwentom świętochłowickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentom – mieszkańcom naszego miasta stypendia oraz nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne bądź sportowe.

Uroczystość zorganizowana przez Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach odbyła się w Centrum Kultury Śląskiej przy ul. Krauzego 1.

Stypendia i nagrody są formą pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym i stanowią indywidualne wyróżnienie dla ucznia lub studenta, którego zainteresowania wykraczają poza obowiązujący program nauczania i który może się wykazać znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.

Oto najlepsi uczniowie w Świętochłowicach:

Uczniowie/Absolwenci szkół podstawowych – stypendyści:

  1. Cezary Bartniczek
  2. Martyna Bas
  3. Lena Beger
  4. Zuzanna Beger
  5. Weronika Biegańska
  6. Marcel Czop
  7. Daria Donner
  8. Wiktor Drożdż
  9. Natalia Dudek
  10. Karolina Dziubińska
  11. Hanna Fornalik
  12. Paweł Franielczyk
  13. Emilia Globisz
  14. Kacper Górka
  15. Patrycja Gregorczyk
  16. Martyna Gruszka
  17. Franciszek Guzowski
  18. Dawid Hadryś
  19. Grzegorz Hołota
  20. Małgorzata Jackowska
  21. Zuzanna Jagiełło
  22. Zuzanna Jarosz
  23. Laura Kaczmarczyk
  24. Oliwia Kapica
  25. Mikołaj Keil
  26. Amelia Kielar
  27. Borys Kołodziej
  28. Laura Kosno
  29. Krzysztof Kotlorz
  30. Alicja Kuchna
  31. Amelia Kudłacik
  32. Maciej Kudłacik
  33. Wiktor Lorenc
  34. Paulina Luszczyk
  35. Nikola Łaskarzewska
  36. Natasza Łożewska
  37. Milena Mindziak
  38. Anna Miska
  39. Zofia Miska
  40. Antonina Molata
  41. Lilianna Mrugała
  42. Lena Niewiadomska
  43. Wiktoria Opalińska
  44. Laura Pawleta
  45. Agnieszka Pawłowska
  46. Przemysław Piesiur
  47. Natalia Pikula
  48. Natalia Pośpiech
  49. Wiktoria Słupianek
  50. Marta Spyra
  51. Marta Staniów
  52. Nikola Sobol
  53. Julia Szerszeń
  54. Dajana Szulc
  55. Natalia Szymik
  56. Aleksandra Śliwa
  57. Mateusz Węglarczyk
  58. Emilia Wiencek
  59. Zuzanna Wiklak
  60. Marek Wilczek
  61. Maciej Wendzik

Uczniowie/Absolwenci szkół ponadpodstawowych: stypendyści

  1. Paweł Budzowski
  2. Aleksandra Fornalik
  3. Wiktoria Herrmann
  4. Paulina Hołub
  5. Anna Różyczka
  6. Aleksandra Tomala
  7. Martyna Tomala

Studenci – stypendyści:

  1. Jakub Daniluk
  2. Klaudia Hansel
  3. Judyta Mężyk
  4. Katarzyna Pietroniec

Uczniowie szkół podstawowych: nagrodzeni

  1. Emilia Bańkowska
  2. Dawid Bigosiński
  3. Justyna Kamińska
  4. Zuzanna Kudłacik

Gratulujemy!