Inne

Siatkarki UKS Dwójka zagrały u siebie!

Młodziczki z siatkarskiego UKS Dwójka Świętochłowice rozpoczęły nowy sezon rozgrywek.

Podopieczni tego szkolnego klubu po raz pierwszy zagrają w tej kategorii wiekowej. Niedługo do rozgrywek przystąpią również młodzicy, a pod koniec roku lub z początkiem nowego wszyscy pozostali, reprezentujący klub w rozgrywkach minisiatkówki. Aktualnie szkolenie prowadzone jest w czterech klasach sportowych.

W minioną niedzielę, po raz pierwszy w historii klubu, UKS Dwójka Świętochłowice był gospodarzem rozgrywek. Na swoim parkiecie, w Szkole Podstawowej nr 2, dwa mecze rozegrały młodziczki. Przy mocnym dopingu rodzin i znajomych odniosły jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Cieszę się, że wreszcie mogliśmy gościć zespoły grające w lidze wojewódzkiej, wiadomo, że ściany pomagają gospodarzom, no i odnieśliśmy zwycięstwo – mówi prezes UKS Dwójka Świętochłowice, pan Marek Reich. Jestem bardzo zadowolony, że kibice mogli zobaczyć i dopingować nasze zawodniczki u siebie, i że siatkówka jest ciągle obecna w Świętochłowicach – dodaje.

Wszystkich zainteresowanych już zapraszamy na kolejne mecze, o których informować będziemy na facebookowym profilu SP2 i UKS Dwójka.

Zapraszamy również do oglądania meczy, rozgrywanych w ramach XXVIII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice, który rozpocznie się 13 listopada i potrwa do 17 listopada. Początek wszystkich meczy turniejowych o 16:30 w sali gimnastycznej SP 2.