Urząd

Ruszyły zapisy do Ligi NGO

Reprezentujesz organizację pozarządową i chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu NGO? Weź udział w Lidze NGO - bezpłatnym programie, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zapisy do najnowszej edycji już ruszyły, a formularze zgłoszeniowe są aktywne tylko do 1 października!

Decydując się na udział w programie zyskujesz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menedżerowie m.in. z Google.

Realizując program, będziesz trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, a także poznasz niezbędne elementy savoir-vivre. Podczas spotkań z ministrami i innymi zaproszonymi gośćmi, będziesz mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Program składa się z  7 weekendowych zjazdów w Warszawie lub w jej okolicach, Projekt Społeczny oraz Summer School. Udział w programie jest BEZPŁATNY. Organizatorzy zapewniają także wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Po ukończeniu programu otrzymasz stosowny certyfikat.

Projekt finansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Więcej szczegółów na stronie: https://ligangos.pl/