Inne

Postaw na rozwój zawodowy i weź udział w projekcie

Fundacja Instytut Edukacji w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Humaneo realizuje projekt „Postaw na rozwój zawodowy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. Projekt dedykowany jest dla osób powyżej 30 roku życia, bezrobotnych lub biernych zawodowo, a także dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności oraz wykluczonych społecznie.

projekt postaw na rozwój

Projekt realizowany jest w okresie od 1 czerwca 2020 r. do 31 maja 2021 r w następujących miastach: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze i powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, lubliniecki, mikołowski, pszczyński, tarnogórski, zawierciański.

Do udziału w projekcie można zgłaszać się tylko do listopada 2020 r. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem projektu – nr tel. 601 549 772 lub 695 150 385.

Korzyści dla uczestników:

  1. Bezpłatne szkolenia zawodowe prowadzące do podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych,
  2. Poczęstunek, materiały szkoleniowe, bezpłatne egzaminy zawodowe,
  3. 3 miesięczne staże,
  4. Ubezpieczenie NNW na czas realizacji stażu zawodowego,
  5. Stypendium szkoleniowe i stażowe,
  6. Zwrot kosztów dojazdu na wszystkie formy wsparcia

Projekt jest dofinansowywany ze środków UE w kwocie:  876 098,97 zł

Więcej szczegółów na stronie: http://instytut-edukacji.org/postaw-na-rozwoj-zawodowy/