Inne

Nowe lodowisko z zadaszeniem rusza w piątek

Zimą lodowisko, a latem kort tenisowy - to nowa inwestycja na terenie OSiR Skałka. Oświetlone lodowisko z zadaszeniem rusza już w ten piątek, tuż przed jarmarkiem świątecznym

Już 10 grudnia o godz. 16.30 pierwsi entuzjaści zimowego szaleństwa na łyżwach będą mogli skorzystać ze świeżo uruchomionego lodowiska na terenie świętochłowickiej Skałki.

Boisko dwufunkcyjne o możliwościach kortu tenisowego i lodowiska to nowa inwestycja w naszym mieście. Szybki termin realizacji pozwolił na korzystanie z uroków ślizgawki jeszcze w tym sezonie. Nie straszne będą opady czy późna pora – dzięki zadaszeniu i oświetleniu możliwa będzie dalsza zabawa.

Otwarcie lodowiska będzie wydarzeniem poprzedzającym jarmark świąteczny “Świąteczne Świętochłowice” na Skałce, na który także serdecznie zapraszamy. O godzinie 17.00 prosto po łyżwiarskich wyczynach warto wybrać się na pobliskie uroczyste zaświecenie choinki i rozpoczęcie jarmarku.

O inwestycji jeszcze w fazie dokańczania opowiada w poniższym filmiku dyrektor OSiR Skałka, Elżbieta Augustyn-Komandera.