Miasto

Zmiana organizacji ruchu w rejonie ronda im. Jana Pawła II

W związku z rozpoczęciem prac związanych z awaryjnym remontem przejazdów tramwajowych znajdujących się w ciągu ul. Śląskiej i ul. Wojska Polskiego w rejonie ronda im. św. Jana Pawła II w Świętochłowicach od 18 listopada wprowadzoną zostaną objazdy. Nie będzie kursować także linia tramwajowa nr 9

W związku z rozpoczęciem prac związanych z awaryjnym remontem przejazdów tramwajowych znajdujących się w ciągu ul. Śląskiej i ul. Wojska Polskiego w rejonie ronda im. św. Jana Pawła II w Świętochłowicach od 18 listopada wprowadzoną zostaną objazdy. Nie będzie kursować także linia tramwajowa nr 9.

W pierwszym etapie zostanie wyremontowany przejazd przez ul. Śląską wraz z peronem, natomiast etap drugi i trzeci będzie obejmował prace remontowe przejazdów przez ul. Wojska Polskiego. Od 18 listopada objazd zostanie poprowadzony ul. Wojska Polskiego i ul. Ceramiczną. Planowany czas remontu wynosi 3 tygodnie.

Od 18 listopada (poniedziałek) nastąpi wyłączenie kursowania tramwaju nr 9. W związku z tymi zmianami na odcinku Świętochłowice Mijanka – Ruda Śląska Chebzie zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa (linia T-9).