Miasto

Zagłosuj na Świętochłowice w konkursie “Zdrowy Samorząd”

Miasto Świętochłowice zakwalifikowało się do II etapu konkursu "Zdrowy Samorząd" organizowanego przez redakcje PortalSamorzadowy.pl, portalu i magazynu Rynek Zdrowia wraz z wydawcą, Grupą PTWP SA. Trwa głosowanie internautów.

Miasto Świętochłowice zakwalifikowało się do II etapu konkursu “Zdrowy Samorząd” organizowanego przez redakcje PortalSamorzadowy.pl, portalu i magazynu Rynek Zdrowia wraz z wydawcą, Grupą PTWP SA. Trwa głosowanie internautów.

Miasto Świętochłowice zostało nominowane w konkursie za realizację programu pn.: „Senior z Wigorem” w ramach czterech edycji (lata 2015-2018).  Program był skierowany do mieszkańców Świętochłowic, którzy ukończyli 60 lat. Pierwsza edycja w 2015 roku zwracała uwagę na wzrost zaburzeń metabolicznych i chorób dietozależnych. W kolejnych dwóch latach program ukierunkowany był na prowadzenie aktywnego i zdrowego trybu życia. W ostatniej edycji podejmowany był temat chorób układu krążenia.

W II etapie konkursu “Zdrowy Samorząd” nominowane zostały programy z 30 samorządów, które są oceniane przez Radę Konsultacyjną konkursu oraz poddane pod głosowanie internautów. Laureata głosowania internetowego poznamy 1 marca o godz. 12.00.

Laureatów wybierze także Rada Konsultacyjna, wybór ten będzie niezależny od głosowania internautów.

Głosy na kandydaturę Miasta Świętochłowice można oddawać TUTAJ.