Miasto

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższych dniach na terenie miasta będą występować utrudnienia w ruchu. Będą dotyczyć przede wszystkim na skrzyżowaniu ulic Hajduki i Wojska Polskiego oraz łącznicy DTŚ i ul. Żołnierskiej.

W najbliższych dniach na terenie miasta będą występować utrudnienia w ruchu. Będą dotyczyć przede wszystkim na skrzyżowaniu ulic Hajduki i Wojska Polskiego  oraz łącznicy DTŚ i ul. Żołnierskiej.

Awaria studni teletechnicznej skrzyżowanie ul. Hajduki i Wojska Polskiego

W związku z awarią studni teletechnicznej na skrzyżowaniu ulic Hajduki i Wojska Polskiego od środy, 14 listopada można spodziewać się utrudnień w ruchu w tym rejonie.

Remont nawierzchni południowej łącznicy DTŚ i ul. Żołnierskiej

Od dnia czwartku, 15 listopada planowane jest rozpoczęcie remontu nawierzchni południowej łącznicy DTŚ i ul. Żołnierskiej. Przez cały okres trwania prac nie będzie możliwości wyjazdu na DTŚ w kierunku Katowic. Zalecany objazd przez Chorzów. Zjazd z DTŚ w kierunku na centrum Świętochłowic  i  Chorzów będzie otwarty. Całkowite zamknięcie łącznicy planowane jest jedynie na czas asfaltowania. Remont wiąże się również z wyłączaniem przystanku autobusowego  linii 870 zlokalizowanego przy łącznicy ul. Żołnierskiej.

Remont ciągu pieszo rowerowego między Sudecką a Tatrzańską

W bieżącym tygodniu rozpocznie się remont ciągu pieszo rowerowego między ulicami Sudecką , a Tatrzańską. Odcinek ten zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania.