Miasto

Targi Pracy w CIS

W Centrum Integracji Społecznej w Lipinach odbyły się dziś, 26 września br., Targi Pracy, które przyciągnęły wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Wszyscy mogli zapoznać się ofertami pracy i szkoleń prezentowanymi przez różne instytucje i agencje pracy.

W Centrum Integracji Społecznej w Lipinach odbyły się dziś, 26 września br., Targi Pracy, które przyciągnęły wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Wszyscy mogli zapoznać się ofertami pracy i szkoleń prezentowanymi przez różne instytucje i agencje pracy. 

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Daniela Begera i było okazją dla świętochłowickich absolwentów oraz osób poszukujących zatrudnienia do zaznjaomienia się z przygotowanymi dla nich ofertami pracy oraz stażami.

Podczas Targów Pracy swoje oferty przedstawiło kilkunastu wystawców, a odwiedzający mieli możliwość do bezpośredniego nawiązania relacji z lokalnymi firmami, a także z instytucjami wspierającymi zatrudnienie w regionie oraz innymi organizacjami.