Miasto

Targi Pracy w Świętochłowicach

Kolejny raz Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach zorganizował Targi Pracy w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie. Mieszkańcy Świętochłowic mieli okazje zapoznać się z wieloma ofertami pracy i szkoleń.

Kolejny raz Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach zorganizował Targi Pracy w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie. Mieszkańcy Świętochłowic mieli okazje zapoznać się z wieloma ofertami pracy i szkoleń.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Daniela Begera i było okazją dla świętochłowickich absolwentów oraz osób poszukujących zatrudnienia do zaznjaomienia się z przygotowanymi dla nich ofertami pracy oraz stażami. Przybyłe osoby mogły uzyskać bezpłatne porady ekspertów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Na targach była możliwość także uzyskania wiedzy dotyczącej rozpoczęcia działalności gospodarczej, podniesienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych.

Podczas tegorocznych Targów Pracy swoje oferty przedstawiło kilkudziesięciu wystawców, a odwiedzający mieli możliwość do bezpośredniego nawiązania relacji z lokalnymi firmami, a także z instytucjami wspierającymi zatrudnienie w regionie oraz innymi organizacjami.