Miasto

Świętochłowice na Giełdzie Pracodawcy i Przedsiębiorczości

Świętochłowice zaprezentowały się podczas trzynastej edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości, która odbyła się w siedzibie Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Dzięki uczestnictwu przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Powiatowego Urzędu Pracy w Świętochłowicach, uczestnicy mogli poznać oferty pracy, stażów i praktyk lokalnych przedsiębiorców.

Świętochłowice zaprezentowały się podczas trzynastej edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości, która odbyła się w siedzibie Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Dzięki uczestnictwu przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Powiatowego Urzędu Pracy w Świętochłowicach, uczestnicy mogli poznać oferty pracy, stażów i praktyk lokalnych przedsiębiorców. W oficjalnym otwarciu wydarzenia wziął udział prezydent miasta Daniel Beger który objął targi honorowym patronatem.

Targi pracy to świetna okazja do znalezienia dopasowanego do umiejętności i potrze miejsca pracy, stażu czy wakacyjnych praktyk. To także możliwość poznania lokalnych przedsiębiorców i firm działających w regionie. Dlatego Urząd Miejski w Świętochłowicach wraz z Powiatowym Urzędem Pracy zaprezentowały miejską ofertę podczas Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. 
 
Uczestnicy targów pracy mieli możliwość zapoznać się z ofertami pracy, stażów i praktyk, przygotowanych przez świętochłowickich przedsiębiorców, oraz firmy współpracujące z Powiatowym Urzędem Pracy w Świętochłowicach.
 
Miasto otrzymało możliwość bezpłatnego udziału w wydarzeniu w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską. Wydarzenie objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Świętochłowice Daniel Beger. 
 
Goście odwiedzający stanowisko Miasta Świętochłowice sprawdzali także swoją wiedzę o mieście w specjalnie przygotowanym na tę okazję quizie. Poprawne odpowiedzi nagradzane były miejskimi upominkami.