Miasto

Spotkanie przedstawicieli władz Świętochłowic z mieszkańcami Chropaczowa

Spotkania dzielnicowe przedstawicieli władz Świętochłowic z mieszkańcami są wyjątkową szansą na przedyskutowanie w większym gronie istotnych kwestii dotyczących rozwoju naszego miasta. To również możliwość, by indywidualnie porozmawiać z prezydentem miasta o problemach i bolączkach lokalnej społeczności. W czerwcu odbędą się jeszcze dwa spotkania, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: czwartek (17.06) o godz. 18.00 – […]

spotkanie Chropaczów

Spotkania dzielnicowe przedstawicieli władz Świętochłowic z mieszkańcami są wyjątkową szansą na przedyskutowanie w większym gronie istotnych kwestii dotyczących rozwoju naszego miasta. To również możliwość, by indywidualnie porozmawiać z prezydentem miasta o problemach i bolączkach lokalnej społeczności. W czerwcu odbędą się jeszcze dwa spotkania, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców:

  • czwartek (17.06) o godz. 18.00 – Zgoda – Szkoła Podstawowa nr 8,
  • wtorek (22.06) o godz. 18.00 – Lipiny – Szkoła Podstawowa nr 19.