Miasto

Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych

Fundacja Wolne Miejsce po raz kolejny zaprasza na wspólne Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się 21 kwietnia o godz. 10.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, obok Spodka. Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Świętochłowice.

Fundacja Wolne Miejsce po raz kolejny zaprasza na wspólne Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się  21 kwietnia o godz. 10.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, obok Spodka. Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Świętochłowice.

Fundacja Wolne Miejsce jest znana głównie z Wigilii dla Samotnych, czyli corocznego wydarzenia skierowanego do wszystkich osób, które z różnych życiowych przyczyn nie mają możliwości spędzić świąt w gronie najbliższych. Wydarzenie zapoczątkowane przez małżeństwo Mikołaja i Jolanty Rykowskich blisko 18 lat temu, zdążyło już dawno zadomowić się województwie śląskim, za sprawą pierwszych wigilii organizowanych w ramach inicjatywy obywatelskiej w Chorzowskim Kapeluszu, potem w Katowickim Spodku, a od 3 lat w MCK.

Wszystkie szczegóły na załączonym plakacie, stronie internetowej www.wolnemiejsce.pl  i profilu facebook.com/wolnemiejsce.