Miasto

Możliwe utrudnienia w ruchu w sobotę 26 stycznia

W sobotę, 26 stycznia, ulicami Katowic, Chorzowa i Świętochłowic przejdzie marsz mający upamiętnić ofiary "Tragedii Górnośląskiej 1945 roku". W czasie przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na terenie miasta.

W sobotę, 26 stycznia, ulicami Katowic, Chorzowa i Świętochłowic przejdzie marsz mający upamiętnić ofiary “Tragedii Górnośląskiej 1945 roku”. W czasie przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na terenie miasta.

W związku ze zgromadzeniem i przemarszem organizowanym na terenie Katowic, Chorzowa i Świętochłowic (w godz. 12.00 – 14.10) przez Ruch Autonomii Śląska, mającym upamiętnić ofiary “Tragedii Górnośląskiej 1945 roku”, możliwe są utrudnienia w ruchu kołowym na terenie naszego miasta. Uczestnicy przejdą ul. Katowicką od granicy z Chorzowem (w okolicy Gazowni), do skweru przy supermarkecie “Tesco” (ul. Katowicka 31a) z postojem w miejscu “Kamienia pamięci”, a następnie ponownie ul. Katowicką do wiaduktu na skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego, ulicą Wojska Polskiego do Bramy – Pomnika dawnego obozu Zgoda.