Miasto

Konkurs Dzień Dziecka 2020 – zostań Superbohaterem!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci (tych młodszych i nieco starszych) zabawę z nagrodami. Zapraszamy do udziału!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci (tych młodszych i nieco starszych) zabawę z nagrodami. Przenieś się do świata Kapitana Świony i zostań jego pomocnikiem!

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie z nagrodami, który podzielony został na dwie kategorie wiekowe:

Kategoria 0-10 lat:
Wykonanaj pracę przedstawiającą pomocnika Kapitana Świony według własnego pomysłu lub na podstawie wzoru (do pobrania TUTAJ).

Kategoria 11-18 lat:
Przy pomocy min. 3 kadrów, zaproponuj dalszy ciąg losów Kapitana Świony, które prezentowane były przez ostatni tydzień (TUTAJ). Pracę możesz wykonać dowolną techniką plastyczną lub graficzną.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 czerwca 2020 r. i trwa do 8 czerwca 2020 r. włącznie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10 czerwca 2020 r.

Pracę należy opatrzyć metryczką zawierającą następujące dane:
1)    Imię i nazwisko Uczestnika
2)    Wiek Uczestnika
3)    Kontaktowy nr telefonu/adres e-mail


W celu przystąpienia do Konkursu należy przesłać na adres e-mail: konkurs@swietochlowice.pl  zdjęcie, skan pracy bądź plik w formacie jpg, png lub pdf oraz skan lub zdjęcie oświadczenia podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego wyrażającego zgodę na udział Uczestnika w konkursie.

Do udziału w konkursie niezbędna jest zgoda rodzica/opiekuna.
Więcej szczegółów w REGULAMINIE KONKURSU

Pliki do pobrania: