Inne

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Podobnie jak w zeszłym roku, również i w tym w Świętochłowicach rusza rekrutacja wolontariuszy do akcji Szlachetnej Paczki. Będzie to już 10. edycja tej wspaniałej inicjatywy w naszym mieście, która pozwoliła obdarować mądrą pomocą prawie 300 razy w minionych latach.

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Aby zostać wolontariuszem, wystarczy zgłosić się na stronie https://bit.ly/superw-sw i poczekać na kontakt lidera regionu. Każdy wolontariusz otrzymuje wsparcie i dostęp do licznych materiałów edukacyjnych – na pewno nie zostanie pozostawiony sam sobie!

Jeśli czujesz, że chcesz zrobić coś bardzo wartościowego – poświęcić swój czas na pomoc innym, dołącz do naszej ekipy i spraw radość innym mieszkańcom naszego miasta. Musisz być jedynie pełnoletni(a) i mieć ochotę na nową przygodę. Warto zabrać ze sobą dużo dobrego humoru, a o resztę się nie martw.

Nie szukaj powodów, dla których nie chciałbyś/chciałabyś sprawić radość innym osobom. Pamiętaj, dobro wraca, a już dzisiaj możesz nią obradować inne osoby. Dołącz do ekipy Szlachetnej Paczki w Świętochłowicach, wejdź na https://bit.ly/superw-sw

Dodatkowe informacje – napisz wiadomość na profilu https://bit.ly/superw-sw-profil lub skontaktuj się z liderem w Twoim regionie – 501 787 723 (Mateusz).