Inne

Spotkanie z książką: Świętochłowiccy Olimpijczycy

30 lipca (piątek) odbędzie się pierwsze wydarzenie z nowego cyklu "Spotkanie z książką". W Bibliotece w Piaśnikach będzie okazja spotkać się z autorami książki "Świętochłowiccy Olimpijczycy": Wojciechem Krzystankiem i Dariuszem Leśnikowskim. Spotkanie poprowadzi Adam Szaja z kanału smakksiazki.pl.

Książka “Świętochłowiccy Olimpijczycy” swoją premierę miała 4 czerwca br. w Centrum Kultury Śląskiej. Autorzy oraz zebrani goście mieli okazję poznać z bliska bohaterów, czyli właśnie świętochłowickich olimpijczyków.

Nowy cykl “Spotkanie z książką” to wydarzenie, które w każdy ostatni piątek miesiąca pozwoli nam bliżej poznać autora i jego książki. Będziemy spotykać się w różnych miejscach, uczestniczyć w spacerach czy po prostu rozmawiać o literaturze – zarówno lokalnej, jak i polskiej.

Spotkania przy książce będą organizowane przy współpracy Urzędu Miejskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach oraz Centrum Kultury Śląskiej. Partnerem wydarzenia jest także serwis smakksiazki.pl z Adamem Szają na czele, który będzie prowadził wszystkie spotkania. Patronat medialny nad cyklem spotkań objęły serwisy ngs24.pl oraz swiony.pl.