Inne

IX Mega Festyn ZSO – przyjdź i sprawdź!

W piątek, 20 maja 2022 r., odbędzie się IX Mega Festyn Szkolny organizowany przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach.

festyn ZSO plakat

Na mieszkańców Świętochłowic – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych, będą czekać wyjątkowe atrakcje – pojazdy różnych służb, pokaz wielokrotnie nagradzanych w ogólnopolskich konkursach uczniów klas mundurowych II Liceum Ogólnokształcącego, występy młodych uzdolnionych uczniów SP5 oraz II LO, dmuchany zamek, gry i zabawy, a także wiele innych. Oczywiście nie zabraknie – tradycyjnej już – bezpłatnej wojskowej grochówki. Zachęcamy również do wsparcia zbiórki funduszy na renowację zabytkowego pianina.

Przygotowane atrakcje na pewno pozostaną długo w pamięci uczestników, dlatego zapraszamy wszystkich szukających ciekawego sposobu na spędzenie piątkowego popołudnia w gronie rodziny i przyjaciół w piątek, 20 maja br. w godzinach od 16:00 do 19:00. Impreza odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach przy ul. Sudeckiej 5.