Biznes

Bezpłatne szkolenie: Marketing w NGO – od czego zacząć?

Wydział Rozwoju i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach w imieniu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Marketing w NGO – od czego zacząć?”.

marketing w NGO - od czego zacząć?

Niezależnie od tego czy Wasze działania marketingowe sprowadzają się do poszukiwania wsparcia dla swoich działań, akcji, kampanii oraz codziennego funkcjonowania, potrzebujecie solidnej bazy, aby działania byłe efektywne. Nie istnieje jeden uniwersalny model marketingowy dla organizacji społecznych. Duża organizacja zmaga się z innymi problemami niż mała, ale każda z nich powinna zacząć od określenia najważniejszych wartości i grupy docelowej.

Podczas wirtualnego spotkania:

  • otrzymacie wskazówki, jak określić wartości istotne dla Waszej organizacji,
  • stworzycie persony – wnikliwie przyjrzymy kim są adresaci naszych działań,
  • dowiecie się, jak mądrze zaadaptować marketingowe narzędzia do tak subtelnego bytu jakim są działania, idee i misje fundacji i stowarzyszeń.

Nie ma znaczenia, czy jesteście nową organizacją, czy działacie już wiele lat. Te proste narzędzia stworzą podwaliny dla dobrej strategii marketingowej.

Udział w szkoleniu online jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza: https://crm.sektor3-0.pl/sektor/szkolenie-md-marzec-2021

Szczegóły na stronie: https://wydarzenia.ngo.pl/346477-marketing-w-ngo-od-czego-zaczac.html