Inne

Bezpłatna kompleksowa rehabilitacja

Jak co roku zgodnie z tradycją w siedzibie oddziału terapii uzależnienia od alkoholu w dniu 16 grudnia 2019 r. odbyło się Spotkanie Wigilijne podsumowujące kolejną edycję programu profilaktycznego dla mieszkańców miasta Świętochłowice pn. „Psychoterapia i rehabilitacja osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych”

NZOZ Rehavit zaprasza w ramach projektu pn. “Rehavi – kompleksowy program rehabilitacji osób z chorobami przewlekłymi układu kostno-stawowego i mięśniowego w wybranych miastach województwa śląskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na bezpłatną kompleksową rehabilitację połączoną z wizytą lekarską ze specjalistą rehabilitacji medycznej. 

Zapraszamy osoby w wieku pomiędzy 50 a 64 rokiem życia, które mieszkają m.in. w Świętochłowicach z dolegliwościami bólu pleców, kręgosłupa, nóg, kolan, bioder itp.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 608 76 25 lub 502 066 949 lub 535 875 185 oraz pocztą elektroniczną rekrutacjazozrehavt@gmail.com.