Inne

Dziecko na jeden dzień zostanie prezydentem miasta!

Tegoroczny Dzień Dziecka w Świętochłowicach z powodu warunków pogodowych został przełożony i obchodzony będzie 16 czerwca na OSiR Skałka. Wydarzenie odbędzie się w klimacie Akademii Pana Kleksa tak lubianej przez najmłodszych! Najpiękniej przebrane dziecko zostanie na 1 dzień prezydentem!

Prowadzącym imprezę będzie Pan Kleks we własnej osobie! Ma być kolorowo i muzycznie, a bohaterami imprezy zostaną dzieci. To one bowiem pokażą na scenie swoje talenty taneczne i wokalne. Wokół sceny zobaczymy wiele dodatkowych atrakcji, jak na przykład lubianą przez dzieci eksplozję kolorów, zabawy z animatorami, zajęcia piłkarskie czy naukę pierwszej pomocy. Na koniec odbędzie się także dziecięca dyskoteka!

Dzieci mogą przyjść przebrane – za cokolwiek tylko chcą! Wszak to ich dzień. Ze strojami wiążą się ciekawy wybory – dziecko z najbardziej oryginalnym strojem zostanie na 1 dzień prezydentem Świętochłowic! Wybór najciekawszego stroju planowany jest pomiędzy występami scenicznymi.

Wszyscy wiemy, że to dzieci dają światu najwięcej szczęścia i uśmiechu, a także mają bardzo kreatywne podejście – dlaczego więc nie dać im możliwości zabrania głosu w swoim mieście? Prezydent Daniel Beger bardzo chętnie przekaże na jeden dzień swoje “supermoce” rządzenia miastem jakiejś barwnej dziecięcej postaci. Mały Prezydent przejmie władzę w Świętochłowicach już w poniedziałek 17 czerwca.

Zapraszamy na Skałkę w niedzielę! Będzie się działo! Start: 14.30.

Uwaga – o 13.30 zapraszamy na OSiR Skałka na mecz charytatywny “Dajemy kopa marzeniom”, w którym zagrają mundurowi i prezydent miasta oraz maskotki służb! Gramy dla dzieci!