Inne

Debata na EEC z udziałem Prezydenta Świętochłowic

Największe wydarzenie gospodarcze Europy Centralnej - Europejski Kongres Gospodarczy 2020 organizowany w Katowicach od 2 do 4 września, odbędzie się w tym roku w wyjątkowej formule. Wszystkie stacjonarne sesje będą transmitowane online. Uczestnikiem jednej z debat będzie Daniel Beger, Prezydent Świętochłowic.

EEC to szerokie i otwarte forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju. W licznych debatach uczestniczą zarówno przedstawiciele biznesu, eksperci i naukowcy, polscy i europejscy politycy, a także członkowie polskiego rządu oraz unijni komisarze.

Debata z udziałem Prezydenta Świętochłowic odbędzie się w środę 2 września od godz. 14.30 do 16.00. Dotyczyć będzie kwestii związanych z projektowaniem i realizacją budżetu samorządowego w trudnych czasach. Nad tym, jak racjonalnie zarządzać budżetem, by zapewnić bezpieczeństwo i stabilność oraz aktywną ochronę ubezpieczeniową, debatować będą także Mirosław Kieca – Prezydent Wodzisławia Śląskiego, Rafał Kiliński – prezes zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych, Jacek Lisowski – kierownik w Katedrze Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Magdalena Wojtczak – wiceprezes zarządu Maxima Fides Sp. z o.o.

Rejestracja: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/rejestracja,759/

Agenda: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/sesje/

Partnerzy i sponsorzy: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/partnerzy-i-sponsorzy/146/