Miasto

Chropaczów z największą frekwencją w wyborach samorządowych

Chropaczów jako okręg wyborczy uzyskał w obydwu turach wyborów samorządowych najwyższą frekwencję (50,30% i 39,53%). To ta dzielnica otrzyma "zieloną inwestycję".

Przed wyborami deklarowałem, że okręg, który zanotuje najwyższy wskaźnik obecności przy urnach w wyborach na radnych i prezydenta, otrzyma zieloną inwestycję dla swojej dzielnicy! Tak też się stanie. Wraz z Wydziałami przeanalizowaliśmy tereny Chropaczowa, które możemy i które warto upiększyć i wybraliśmy odpowiednie miejsce. – relacjonuje Daniel Beger, Prezydent Miasta Świętochłowice.

Zagospodarowanie terenu zielenią niską i wysoką wraz z ławeczkami zyska skwer przy ul. Łagiewnickiej, który jest już częściowo zabudowany siłownią plenerową.

Będziemy kontynuować jego zagospodarowanie w celu oddania mieszkańcom ładnego i funkcjonalnego placyku do odpoczynku i rekreacji. Dziękuję Wam raz jeszcze, Drodzy Mieszkańcy, za zaangażowanie w minionych wyborach samorządowych. Szczególnie dziękuję mieszkańcom Chropaczowa, którzy nie zawiedli i najliczniej stawili się w lokalach wyborczych. Razem tworzymy nasze miasto! – dodaje prezydent.