Biznes

Bezpłatne konsultacje dla firm podczas konferencji Śląskiego Pakietu dla Gospodarki

Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyjątkową konferencję, która podsumuje dotychczasowe działania w ramach Śląskiego Pakietu dla Gospodarki oraz umożliwi odbycie wirtualnych konsultacji przedsiębiorcom, którzy wciąż szukają możliwości wsparcia dla swojej działalności. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 1 grudnia 2020 r. w godz. 11:00-13:00.

śląski pakiet dla gospodarki konferencja

W konferencji będzie można wziąć udział online poprzez platformę internetową (dla zarejestrowanych uczestników) lub śledzić wydarzenia na żywo za pośrednictwem serwisu vimeo (transmisja dla niezarejestrowanych uczestników). Dodatkowo dla wszystkich zarejestrowanych uczestników wydarzenia dostępna będzie możliwość konsultacji z przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie przedsiębiorcom.

Konsultacje dla przedsiębiorców

Od godziny 10:00 do 15:00 przy wirtualnych stoiskach informacyjnych będą czekać na Was konsultanci, z którymi będziecie mogli omówić bieżącą sytuację swojej firmy i dowiedzieć się, z jakiego rodzaju wsparcia możecie skorzystać.

Więcej informacji na stronie www wydarzenia