Dyżury

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej i Wiceprzewodniczących RM w Świętochłowicach

Zbigniew Nowak, Przewodniczący RM

  • Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 110 Urzędu Miejskiego) – po uzgodnieniu terminu w Kancelarii Rady Miejskiej.

Tomasz Grudniok, Wiceprzewodniczący RM

  • Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 110 Urzędu Miejskiego) po  uzgodnieniu terminu w Kancelarii Rady Miejskiej.

Dyżury radnych w dzielnicy “Centrum”

Agnieszka Beger

  • Siedziba Stowarzyszenia „Przyjazne Świętochłowice” (ul. Katowicka 9) –  pierwszy piątek miesiąca godz. 14.00 – 15.00.

Gerda Król

  • Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic” (ul. Katowicka 4) – pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 15.00 – 16.00.
  • ul. Katowicka 7 – po uzgodnieniu terminu w Kancelarii Rady Miejskiej.

Tomasz Grudniok, Wiceprzewodniczący RM

  • Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 110 Urzędu Miejskiego) po  uzgodnieniu terminu w Kancelarii Rady Miejskiej.

Mariusz Kubas

  • Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Szkolna 17) pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Bożena Wojciechowska – Zbylut

  • I Liceum Ogólnokształcące (ul. Licealna 1 – sala 49) – ostatni czwartek miesiąca godz. 14.30 – 15.30.

Dyżury radnych w dzielnicy “Chropaczów”

Marcin Bawej

  • Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Sportowa 6) – pierwszy piątek miesiąca godz. 14.00 – 15.00.

Jadwiga Garbaciok

  • Gabinet weterynarii (ul. Ślężan 27/II) – pierwsza środa miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Jacek Kamiński

  • Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Łagiewnicka 55) – ostatni czwartek miesiąca godz. 16.00 – 17.00.

Henryk Kurek

  • Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Łagiewnicka 55) – drugi piątek miesiąca godz. 15.00 – 16.00.

Rafał Łataś

  • MPGK Sp. z o.o. (ul. Łagiewnicka 76) – pierwsza środa miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Dyżury radnych w dzielnicy “Zgoda”

Grzegorz Gniełka

  • Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Chopina 1) – ostatni  wtorek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Dawid Malcherek

  • Centrum Kultury Śląskiej (ul. Krauzego 1, sala nr 17) – ostatni czwartek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Zbigniew Nowak

  • Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 110 Urzędu Miejskiego) – po uzgodnieniu terminu w Kancelarii Rady Miejskiej.

Zofia Pogoda

  • Zespół Edukacji Wspomagającej (ul. Wojska Polskiego 75) – pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 16.00 – 17.00.

Łukasz Respondek

  • Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Wiśniowa 9) – ostatni poniedziałek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Dyżury radnych w dzielnicy “Piaśniki-Lipiny”

Adam Jankowiak

  • Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zubrzyckiego 38) – drugi wtorek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Bartosz Karcz

  • Siedziba stowarzyszenia “Razem dla Świętochłowic” (ul. Katowicka 4) – ostatni wtorek miesiąca godz. 16.45 – 18.00.

Urszula Owoc-Kania

  • Centrum Kultury Śląskiej Grota (ul. Chorzowska 73) – pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Artur Pawłowski

  • Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zubrzyckiego 38) – czwarty poniedziałek miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Rafał Świerk

  • Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zubrzyckiego 38) – ostatnia środa miesiąca godz. 17.00 – 18.00.

Dorota Wichura

  • Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zubrzyckiego 38) – ostatni poniedziałek parzystych miesięcy; godz. 15:40 – 16:40.