Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Trwają bezpłatne szkolenia

Trwają bezpłatne szkolenia organizowane przez Urząd Miejski w Świętochłowicach. Można na nich uzyskać cenne wskazówki dotyczące działalności gospodarczej.

Szkolenia kierowane są do przedsiębiorców i osób planujących założyć własną firmę.Dotychczas uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak krok po kroku przygotować się do rozpoczęcia działalności gospodarczej i poprawnie skonstruować biznesplan.

Na kolejny spotkaniu poruszono temat o możliwościach otrzymania dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. Uczestnicy uzyskali informacje na jakie cele można otrzymać wsparcie, kiedy będą ogłoszone konkursy oraz jak przygotować się do złożenia wniosku. Mogli też porozmawiać o swoich pomysłach.

Kolejne szkolenia odbedą się jeszcze w tym tygodniu. W czwartek (19.07) konsultanci będą udzielać porad dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej, a w piątek (20.07) tematem przewodnim będą przepisy regulujące rozliczanie się z ZUS i Konstytucja Biznesu.

Zapisy przyjmowane są osobiście w Biurze ds. Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54, pokój 104, telefonicznie (32) 349-18-23 oraz mailowo op@swietochlowice.pl

KALENDARIUM SZKOLEŃ