Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Początek sezonu żużlowego 2017

W sobotę, 1 kwietnia zainaugurowany zostanie kolejny sezon żużlowy na stadionie im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach. Pierwszy tegoroczny turniej to zaległy finał Nice Cup 2016, który zarazem jest V memoriałem Władysława Pietrzaka. Początek rywalizacji o godzinie 14:00. Bilety w cenie 15 zł.  

Na stadionie im. Pawła Waloszka zobaczymy młodych żużlowców  czołowych polskich klubów, a także dwóch wychowanków MS Śląsk Świętochłowice. Mateusz Pacek pojedzie jako pełnoprawny uczestnik, a Kamil Tomaszowski będzie rezerwowym. 

Świętochłowicki tor jest przygotowany do nowego sezonu. Po zimowej przerwie przeprowadzono wszystkie niezbędne prace, przebudowana została m.in. dolna część drewnianej bandy. Po weryfikacji, której 17 marca dokonał Leszek Demski, tor uzyskał roczną licencję.

Sobotnie zawody rozpoczną się o godzinie 14:00. Bramy i kasy zostaną otwarte o godzinie 12:00. Bilety w cenie 15 zł będzie można kupić również w piątek w budynku OSiR Skałka (ul. Bytomska 40) w pokoju 209 w godz. 9-17. Dzieci do lat 7 za okazaniem dokumentu - wstęp wolny.

PLAKAT