Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Budżet Obywatelski 2016 - głosowanie dobiega końca

Jeszcze tylko dziś i jutro można oddawać głosy na inwestycje, które zdaniem mieszkańców powinny zostać zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016. 

Przypomnijmy, dla każdej dzielnicy wyłonione zostały maksymalnie trzy zadania, które uzyskały największe poparcie społeczne i spełniły warunki realizacji. Ich oceny pod względem merytorycznym dokonały odpowiednie wydziały Urzędu Miejskiego oraz Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego powołany przez Prezydenta Miasta.

Propozycje zadań do realizacji zostały przedstawione w ankietach do głosowania. Są one dostępne na stronach swietochlowice.pl i twoje.swietochlowice.pl, a także w formie papierowej w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.  

Na zawarte w nich propozycje głosować można jeszcze do 29 kwietnia br. Każdy może wybrać tylko jedną inwestycję spośród tych zaproponowanych dla swojej dzielnicy.  

Wypełnione ankiety można składać:

• w formie elektronicznej (zeskanowany dokument) na adres:

budzetobywatelski@swietochlowice.pl  

• przesłać pocztą na adres:  

Urząd Miejski ul. Katowicka 54, 

41-600 Świętochłowice z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2016”

• złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców przy ul. Katowickiej 54 w Świętochłowicach 

Ogłoszenie wyników

Zadania do realizacji zostaną ogłoszone do 6 maja br. na stronach internetowych  swietochlowice.pl i twoje.swietochlowice.pl, na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach. 

Pobierz i wypełnij ankietę

ZGODA

CENTRUM 

CHROPACZÓW

LIPINY

PIAŚNIKI